W MOLO PARK mają Państwo możliwość wyboru spośród dwóch programów wynajmu apartamentów Molo Park:

Program gwarantowanego zysku

– gwarantowany zysk 6% netto

– czynsz wypłacany miesięcznie

– umowa na okres 4 lat

– 14 dni do użytku właściciela w skali roku

– operator ponosi koszty utrzymania apartamentu

Program udziału w zyskach

– udział właściciela w zyskach wynoszący 70%

– czynsz wypłacany miesięcznie

– umowa na czas nie określony

– możliwość korzystania z apartamentu przez dowolną ilość dni

– koszty utrzymania apartamentu ponosi właściciel

INWESTYCJA W APARTHOTEL MOLO PARK TO:

ZAPYTAJ O DOSTĘPNE APARTAMENTY

Imię i nazwisko
Email
Telefon
Preferowana pora kontaktu:
O ofercie dowiedziałem się z:

wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Firmus Markets Spółkę z o.o. z siedzibą w Mścicach dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży lokali mieszkalnych w ramach inwestycji realizowanych przez spółki z grupy Firmus na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets Spółkę z o.o. z siedzibą w Mścicach dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży lokali mieszkalnych w ramach inwestycji realizowanych przez spółki z grupy Firmus na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Strona i wizualizacje mają charakter poglądowy, treści na niej zawarte mogą ulec zmianie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.